loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

Fabrika Üretim Web Sitesi

Web Tasarım  İYİ BİR WEB SİTESİ NASIL OLMALIDIR ? Üretim web site tasarımı, günümüz teknolojisi ile...

Details

Web Tasarım

 İYİ BİR WEB SİTESİ NASIL OLMALIDIR ?

Üretim web site tasarımı, günümüz teknolojisi ile beraber dışarıdan bakıldığında çabucak, kolayca kurulabilen bir ürün haline gelmiştir. İnsanlar artık kendi web sitelerini, eş, dost akraba hatta personeline dahi yaptırdıklarını yakın zamana kadar çok kez şahit olduk. Ancak işin aslı maalesef öyle olmuyor. İyi bir web sitesi öncelikle iyi bir domain ile başlar. Bu domain güvenilir bir elden alınması, SSL kullanılarak güvenli bir Host kullanımı, site alt yapısının doğru kurulması çok önemlidir.

Dikkat ettiyseniz şu ana kadar bahsettiğim sadece site alt yapısı ile alakalı kurumdur. Gelelim kaliteli üretim web site tasarımı nasıl yapılır sorusuna verilecek cevaba. İyi bir web sitesi tasarımı hem masa üstü hem de mobil uyumlu bir template tasarlanır. Bilgilerin ve linklerin Google alt yapısına uygun olarak kodlanması ile mümkündür. Yapılan bütün kategoriler, açılan yeni sayfalar, eklenen resimler ve linkler önemlidir. Bunların hepsi bütün tarayıcılarda en hızlı ve en doğru şekilde açılacak şekilde tasarlanmalıdır.

WEB SİTESİ NEDEN ÖNEMLİ ?

Üretim web site tasarımı hayatımıza 2000 yılından itibaren hızlıca giriş yapmış, bugün her alanda faaliyet gösteren firmaların en önemli ekranı haline gelmiştir. Globalleşen Dünya üzerinde her şeyin internet üzerinden yapılabildiği bir platformda, web sitesi çok önemli yer tutmaktadır. Web sitesi ile uzakları yakın ederek görmediğiniz, bilmediğiniz insanlarla iletişim kurabilir, etkinlik yapabilir, ürün satın alıp, satabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte web siteleri artık faaliyetlerimizin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bugün hem bilgisayar hem tablet ve hem de telefonlarda rahatlıkla açılabilen siteler üretmekteyiz. Hızlı, kolay bir ara yüzle kullanılabilen web siteleri sizin sektörünüzdeki rakiplerinizin bir adım önünde olmanızı sağlamaktadır. Web sitesi olan ile olmayan firmaların ayrıldığı bir dönemdeyiz. Hatta web sitesi hızlı açılmayan, içerisinde karışıp kaybolunan, anlamsız sayfaların olduğu bir web sitesi bile firmaya değer kaybettirmektedir.

ÜRETİM WEB SİTE TASARIMI

Mavi yeşil ajans olarak fabrika olarak üretim, işleme ve imalat yapan firmalara web site tasarımı yapmaktayız. Üretim aşamaları, ürünler, detaylandırma, yükleme ve diğer ürünlerle ilgili size özel tasarım hazırlanmaktadır. Site ssl sertifikalı olarak tasarlanır. Google maps kaydı, google shorch ve site xml kayıtları yazılım uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Ayrıca google my business kayıtları ve düzenlemeleri tasarım ekibimiz tarafından dizayn edilmektedir.

WEB TASARIM VE YAZILIM

Web sitesi tasarımı yapılırken firmanın kurum kimliğinin doğru işlenerek vitrin edilmeli, tüm hizmet ve servisler tanıtılmalıdır. Vizyon ve görsellerine uygun sunum ve kolayca yönetilebilen, kurum renk ve yapısına uygun olarak  tasarım ve uygulama işlemlerinin yapılması hedeflenmelidir. Bunun için yazılım ve kodlamalar modern tasarım ögeleri ile desteklenmiş estetik bir çalışmayla yapılmalıdır. Projenin son derece elit, farklı bir yapıda olması için özellikle detaylı olarak tasarlanması gerekmektedir.

Projenin flash, imaj yazı ve görsellerinin optimize edilmesi ile tüm tarayıcılarda doğru şekilde görüntülenebilmesi sağlanmalıdır. Bunun için etkin bir yöntem izlenmeli, tasarımın eş zamanlı eleştirel bakış açısı ile yürütülmesi gereklidir.

Mavi yeşil ajans olarak size bir kahve eşliğinde kurumsal web site tasarımı ve yazılımı hakkında detaylı bilgi sunabiliriz. Sizi ajansımıza bekliyoruz.